تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - دستور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دانشگاه آزاد اسلامی برای کمک به حل بحران دریاچه ارومیه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


دکتر حمید میرزاده ، نجات دریاچه ارومیه را نیازمند مدیریت مسئولان ملی و محلی دانست و بر به کارگیری تمامی توان و ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی برای حل این بحران در صورت تمایل مسئولان تاکید کرد. سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی  در جمع روسای  واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی  استان آذربایجان غربی با بیان این مطلب افزود :  به دستور آیت ا... هاشمی رفسنجانی رئیس هیات  موسس و رئیس  هیات امنای  دانشگاه آزاد اسلامی  ، مقرر گردید  دانشگاه  آزاد اسلامی  از تمام توان  و ظرفیت های علمی و فنی  خود برای  نجات دریاچه ارومیه  استفاده کند .

میرزاده  بحران دریاچه ارومیه  را یک نگرانی ملی قلمداد کرد که موجب  تاثر  تمامی  ایرانیان  گردیده است .

وی ضمن برشمردن تجربیات  برخی کشورهای پیشرفته  در فائق آمدن  بر بحران  کم آبی  و افزایش  میزان بارندگی ، خاطرنشان کرد :  امروزه  با بهره گیری از این تجربیات  و بکار بستن  تکنیک  های  پیشرفته  علمی میزان بارندگی  در برخی مناطق  دارای بحران  کم آبی  ، افزایش یافته است  .

میرزاده، نجات دریاچه ارومیه را نیازمند  یک نگاه ملی  دانست و تاکید کرد  :  دانشگاه آزاد اسلامی  از تمام توان  و ظرفیت های  خود برای  حل این بحران در صورت تمایل مسئولان ملی و محلی  استفاده خواهد کرد .سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی  با تاکید  براین که ،  تاسیس  و راه اندازی شرکت های دانش بنیان  از اولویت های  برنامه مدیریت  جدید  دانشگاه  است ،  اظهار داشت  : برای  تبدیل  علم به ثروت  و ایجاد  بازار کار  برای فارغ التحصیلان  دانشگاه  به دنبال  تاسیس  شرکت های  دانش بنیان  هستیم  تا از یک سو  مشکل  اشتغال  دانش  آموختگان  این دانشگاه  را حل کنیم  و از سوی دیگر  با تقویت فرآیند  تبدیل دانش به ثروت و سرمایه  به رونق اقتصادی  کشور کمک کنیم .

میرزاده  از روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی  آذربایجان غربی  خواست تا متناسب با توانانی های  خود با مشارکت  در طرح  ساخت  شرکت های دانش بنیان  به حل مشکلات  اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی  استان کمک  کنند.


نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : شنبه 25 آبان 1392