تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - معاون پژوهش و فناوری واحد ارومیه خبرداد:
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


اجرای موفق پروژه استاندارد سازی شبکه داخلی و ارتباط یکپارچه پرسرعت دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بر روی بستر فیبر نوری با بکارگیری سوئیچ های مدیریت شده

دکتر محمود پوریوسف معاون پژوهش و فناوری واحد ارومیه با اعلام این خبر گفت:اجرای پروژه بهینه سازی شبکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با موفقیت انجام گرفت. در این پروژه شبکه دانشگاه به صورت یکپارچه در آمده و طبق جدیدترین استانداردهای روز دنیا به روز آوری شد.

وی افزود: این پروژه منطبق بر نیازهای دانشگاه در بخش های مختلف اداری و مالی و نیازهای اینترنتی دانشجویان بر روی بستر فیبر نوری و از طریق سوئیچ های پیشرفته مدیریت شبکه در قالب زیرشبکه های مجزا شده، طراحی و با اتصال تمامی دانشکده ها، ساختمان مرکزی ، خوابگاه دانشجویی، سلف سرویس، مسجد و سالن ورزشی دانشگاه از طریق فیبرنوری و همچنین کلینیک تخصصی دامپزشکی دانشگاه واقع در 30 کیلومتری دانشگاه از طریق ارتباط رادیویی پیاده سازی گردید.

دکتر پوریوسف در ادامه صحبت های خود گفت:  لینک های اتصال اینترنت جهت استفاده دانشجویان سایتهای اینترنتی در دانشکده های مختلف در نظرگرفته شده و ارتباط از طریق بی سیم(وای فای) در سراسر محیط دانشگاه امکان پذیر می باشد.
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : جمعه 18 بهمن 1392