تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - ثبت رکورد کشوری در شنا توسط دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


علی نصیری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به مناسبت سی و پنجمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی 35 کیلومتر بدون توقف شنا کرد و رکورد مناسبی را در سطح کشور و برای اولین بار در شمال غرب از خود بر جای گذاشت.

به مناسبت سی پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی علی نصیری شناگر، مربی شنا، نجات غریق و غواص تک ستاره بین المللی که دانشجوی رشته حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه نیز هست، در حضور نماینده هیات شنای استان آذربایجان غربی، سازمان صدا و سیمای استان، اورژانس، سپاه پاسداران، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات استان توانست از ساعت 8:45 تا 20:45 به مدت(11ساعت،56دقیقه) به صورت متوالی و بدون توقف مسافت 35 کیلومتر را در استخر مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت مخابرات استان آذربایجان غربی با موفقیت پشت سر بگذارد و برای اولین بار این رکورد را در شمال غرب کشور به خود اختصاص دهد.

علی نصیری برای ثبت این رکورد تمرینات خود را در یک ماهه آخر افزایش داده و سه تست 15 ، 20 و 25 کیلومتر را  برای کسب رکورد 35 کیلومتر با موفقیت سپری کرده است .

این جوان شایسته ارومیه ای عرض استخر را که برابر جداول بین المللی 25 متر است 1400 بار رفت و برگشت نمود تا رکورد 35 کیلومتر را برای خود ثبت کند.  


نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : یکشنبه 27 بهمن 1392