تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - دکتر عزیز جوانپور هروی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه شد.
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عزیز جوانپور هروی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر عزیز جوانپور هروی

در اجرای بند 2 پیوست بخشنامه شماره 48885/77/93 مورخ 29/4/93 و نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه منصوب می شوید و مسئولیت تجمیع آن واحد و علوم و تحقیقات آذربایجان غربی نیز به جنابعالی محول می شود.

امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

دکتر جوانپور دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته علوم سیاسی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و سابقه دبیری منطقه 2، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی و ریاست مرکز اسناد شمال غرب کشور را در کارنامه خود دارد.

لازم به ذکر است جلسه تودیع ومعارفه روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه راس ساعت ۱۰ صبح با حضور مسئولین استانی و دانشگاهی در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی شهید مهدی باکری مجتمع شماره ۳ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار می شود و از زحمات دکتر سهراب رسولی سرپرست اسبق این دانشگاه تقدیر خواهد شد.

همچنین در این مراسم ضمن معارفه دکتر رضا طالبی به عنوان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، از زحمات دکتر شهریار حسن زاده دبیر اسبق منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی به عمل خواهد آمد.

گفتنی است دکتر رضا طالبی مسئول راه اندازی و رئیس سابق واحد علوم و تحقیقات استان آذربایجان غربی بود که پس از تجمیع این واحد با واحد ارومیه به این سمت منصوب شده است.
:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : جمعه 7 شهریور 1393