تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - تاکید رئیس واحد ارومیه بر رفع مشکلات تردد و پارکینگ دانشجویان
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :در جلسه مشترک مسئولین سازمان های اتوبوسرانی و تاکسی رانی با مسئولین واحد ارومیه در دفتر ریاست واحد ارومیه، دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم رفع مشکلات رفت و آمد دانشجویان تاکید کرد.

در جلسه مشترکی با نمایندگان تاکسی رانی و اتوبوسرانی صورت پذیرفت:

تاکید رئیس واحد ارومیه بر رفع مشکلات تردد و پارکینگ دانشجویان

در جلسه مشترک مسئولین سازمان های اتوبوسرانی و تاکسی رانی با مسئولین واحد ارومیه در دفتر ریاست واحد ارومیه، دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم رفع مشکلات رفت و آمد دانشجویان تاکید کرد.

با توجه به نزدیک شدن به آغازین روز های سال تحصیلی جدید و لزوم برنامه ریزی های گسترده در دانشگاه در کلیه زمینه ها، جلسه ای با حضور مدیر عامل تاکسی رانی ارومیه ، مظهری معاون اداری و مالی سازمان اتوبوسرانی ارومیه و حومه و جمعی از مسئولین واحد ارومیه در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه ترتیب یافت.

در این جلسه دکتر عزیز جوانپور طی سخنانی بر لزوم مرتفع نمودن مشکلات دانشجویان در زمینه های رفت و آمد، پارکینگ، امنیت عبور و مرور، پیش بینی اتوبوس در ساعات پیک ، کوچکی دوربرگردان مقابل دانشگاه و لزوم تسهیل در تردد دانشجویان خواهر به خوابگاه دانشجویی و سایر مواردی که نیاز به رفع مشکل داشتند تاکید کرد.

پس از بحث و بررسی ابعاد مختلف مسائل موجود و استماع سخنان و شرایط مسئولین سازمان های اتوبوس رانی و تاکسی رانی، مقرر گردید موارد مطرح شده فوق مورد بررسی کارشناسانه و رفع مشکل قرار گیرند و دانشگاه نیز نسبت به فرهنگ سازی استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی(تاکسی و اتوبوس) در بین دانشجویان و ایجاد کیوسکی جهت کنترل تاکسی ها و ممانعت از پارک خودرو در محدوده مقابل دانشگاه( ایستگاه های تاکسی و اتوبوس) اقدام نماید. مکاتبه با شورای ترافیک استان به منظور برقی نمودن پله های پل عابر پیاده مقابل دانشگاه به منظور ترغیب نمودن دانشجویان جهت استفاده از آن از دیگر مصوبات این جلسه بود.

ابراهیمی مدیر عامل تاکسیرانی ارومیه و حومه از اختصاص روزانه 35 دستگاه تاکسی ویژه آرم دار از 2 مسیر اصلی شهر به دانشگاه و بالعکس با نرخ مصوب خبر داد.

مظهری معاون اداری و مالی سازمان اتوبوسرانی نیز متعهد به تخصیص 12 دستگاه اتوبوس و 80 دستگاه مینی بوس در این مسیر از مبادی اصلی شهر به مقصد دانشگاه و بالعکس شد.

در پایان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه قول مساعدت هرچه بیشتر دانشگاه در صورت وجود رضایتمندی از عملکرد این دو سازمان را به مسئولین مربوطه داد.


نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : چهارشنبه 12 شهریور 1393