تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - دکتر جوانپور:برای مسئولیت جدیدم از امام رضا(ع) یاری خواستم
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :دکتر جوانپور در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ایام ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت گفت: در حقیقت این از عنایات خداوند متعال است که وجود با برکت حضرت امام رضا(ع) در کشور عزیزمان ایران اسلامی، مایه خیر و برکت، امنیت، وحدت و یکدلی است و ما باید همواره شاکر درگاه خداوند متعال باشیم چون ما هرچه داریم به لطف و برکت اهل بیت(علیهم السلام) است.

دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه، به مناسبت ایام پربرکت میلاد حضرت امام رضا(ع) در جمع نمازگزاران مسجد امام حسین(ع) دانشگاه گفت:

برای مسئولیت جدیدم از حضرت ثامن الحجج یاری خواستم

 

دکتر جوانپور در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ایام ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت گفت: در حقیقت این از عنایات خداوند متعال است که وجود با برکت حضرت امام رضا(ع) در کشور عزیزمان ایران اسلامی، مایه خیر و برکت، امنیت، وحدت و یکدلی است و ما باید همواره شاکر درگاه خداوند متعال باشیم چون ما هرچه داریم به لطف و برکت اهل بیت(علیهم السلام) است.

وی در همین رابطه اظهار داشت: بنده در اولین روزی که حکم ریاست واحد ارومیه را از آقای دکتر میرزاده دریافت نمودم، در اولین گام به سمت مشهد مقدس حرکت نمودم و از ایشان برای مسئولیت جدیدم یاری خواستم و ان شاء الله با عنایت خدادوند متعال، برکت وجود این بزرگواران هادی و راهنمای ما خواهد بود.

رئیس جدید واحد ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهم برنامه های خود در واحد ارومیه گفت: از اولین اقدامات من در واحد ارومیه بحث تکریم کارکنان و توجه به مسائل رفاهی و مشکلاتی که کارکنان محترم با آن مواجه هستند و شاید هم در برخی مواقع مغفول واقع شده خواهد بود. وی افزود: من بر اساس تجربیات گذشته در واحد تبریز، علوم و تحقیقات و منطقه 2 تا حدودی با مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی آشنایی دارم و در مورد سایر موارد نیز نیازمند همکاری و همراهی همه عزیزان(کارکنان و اعضای هیات علمی) خواهم بود.

دکتر جوانپور در ادامه اضافه کرد: کارکنان زحمت کش واحد ارومیه از بدو تاسیس تاکنون که حدود 26 سال از آن می گذرد، علی الخصوص بزرگانی مثل دکتر رسول خدابخش که بانی و موسس آن هستند و سایر مسئولین گذشته زحمات و تلاش های فراوانی را در راستای رشد و توسعه این واحد کشیده اند، بنابراین لازم است با همکاری و همدلی همدیگر برای ادامه روند رو به رشد آن که اخیرا نیز تبدیل به جامع شده است و رشته های جدیدی به آن اضافه شده است و پتانسیل های لازم برای توسعه هرچه بیشتر را نیز دارا می باشد، کشیده اند. وی گفت : من  امیدوارم به برکت این ایام شاهد تحول، شکوفایی و رونق هرچه بیشتر این دانشگاه باشیم تا انشاء الله در آینده نزدیک واحد ارومیه در بین تمامی واحد های مراکز استان در همه ابعاد و زمینه های فرهنگی، علمی، کیفی و... نمونه و الگو باشد.
:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : دوشنبه 17 شهریور 1393