تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - آیین کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام واحد ارومیه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :بنای یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با حضور مسئولان استانی و دانشگاهی کلنگ زنی شد.

بنای یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با حضور مسئولان استانی و دانشگاهی کلنگ زنی شد.

دکتر محمدباقر عفتی داریانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در مراسمی که به همین منظور در مسجد امام حسین(ع) این دانشگاه ترتیب یافته بود گزارشی از روند طراحی و تصویب طرح این بنا با توجه به حساسیت، شرایط و طرح ویژه آن ارائه  نمود.

دکتر عزیز جوانپور هروی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه نیز طی سخنانی با تاکید بر شان و مقام والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: امیدوارم بتوانیم از برکت حضور این شهیدان در دانشگاه به نحو شایسته ای برخوردار شویم و فضای دانشگاه عطرآگین به عطر حضور این عزیزان شود.

جوانپور در ادامه با اشاره به وضعیت نا امن موجود در منطقه و کشورهای همجوار ایران گفت: آرامش و امنیت موجود در کشور با توجه به وضعیت نابه سامان کشور های همسایه حاصل خون های پاک شهداست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با یادآوری لزوم بهره گیری از وجود شهدا اظهار کرد: باید همه ما هر روز و هر لحظه در برنامه  زندگی خود به این ها نگاه کنین و درس بگیریم و در واقع حضور شهدای گمنام در واقه یک تذکر و یادآوری برای ماست که به اعمال خود دقت و رسیدگی بیشتری داشته باشیم و اعمال خودمان را مورد محاسبه قرار دهیم.

دبیر هیات امنای استان آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: وظیفه ما در این راستا بسیار خطیر و سنگین است و لازم است این مساله را همواره احساس کنیم که چون بنا بر اعتقادات ما شهیدان همواره حاضر، ناظر و شاهد کلیه اعمال ما هستند لذا رفتار و کردار ما در محضر این عزیزان باید به گونه ای باشد که بتوانیم حداقل دینمان را ادا نماییم.

جوانپور در پایان سخنان خود خطاب به مسئولان و متولیان برنامه های فرهنگی و ستاد شاهد گفت: لازم است پس از آماده سازی کامل فضای این مجموعه برنامه های متنوع و مختلف فرهنگی در این مکان مقدس و در جوار این عزیزان برنامه ریزی و برگزار شود تا همواره حضور این عزیزان به عنوان شاهد و ناظر در کنارمان احساس شود.
:: مرتبط با: اخبار فرهنگی ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : یکشنبه 6 مهر 1393