تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - انتصاب معاونت حوزه اداری و مالی واحد ارومیه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :
دکتر قاسم سامعی عضو هیات علمی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به عنوان معاون اداری و مالی این دانشگاه منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه و دبیر هیات امنای استان آذربایجان غربی دکتر قاسم سامعی عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به سمت معاون حوزه اداری و مالی واحد ارومیه منصوب شد.
در آیین تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید اداری و مالی واحد ارومیه که در اتاق شورای دانشگاه ترتیب یافته بود، دکتر جوانپور طی سخنانی بر حفظ کرامت انسانی کارکنان و اساتید و لزوم پیاده سازی نظم و انضباط و مقررات که باعث حفظ این کرامت می شود تاکید کرد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با اشاره به بحث رقابت سازنده در بین دانشگاه ها، ایجاد رضایتمندی بین دانشجویان و ارباب رجوع را از ارکان اصلی این موضوع برشمرد.
دبیر هیات امنای استان آذربایجان غربی با تاکید بر حساسیت خاص حوزه اداری و مالی برای دانشگاه، مسئولان را بر دقت در صرف هزینه ها و لزوم صرفه جویی و انضباط مالی توصیه نموده و برنامه ریزی منظم و دور اندیشی را لازمه این مهم دانست. وی با اشاره به آیاتی از سوره الرحمن بر ضرورت در نظر گرفتن رضایت خداوند در کلیه اعمال همچنین مدیریت جهادی و اخلاص در عمل تاکید نمود.
دکتر جوانپور در پایان سخنان خود از زحمات دکتر سعید جبارزاده تقدیر و تشکر نموده و برای دکتر قاسم سامعی در مسئولیت جدیدشان در راستای رشد و توسعه هرچه بیشتر دانشگاه آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
در این مراسم دکتر جبارزاده گزارشی از عملکرد حوزه اداری و مالی در دوران تصدی مسئولیت خود در این حوزه را ارائه نموده و برای معاون جدید این حوزه آرزوی موفقیت نمود.
گفتنی است دکتر قاسم سامعی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بوده و مسئولیت هایی نظیر: معاونت آموزشی، اداری و مالی و مدیریت پژوهشی واحد ارومیه را در سوابق کاری خود داراست.


:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : شنبه 26 مهر 1393