تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - برکات دانشگاه آزاد اسلامی برای کشور دائمی خواهد بود
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :آیت الله موسوی اردبیلی با تقدیر از تلاش های مسئولان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی این سالها تاکید کردند: برکات این دانشگاه به طور حتم برای ایران و بشریت دائمی خواهد بود

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تنی چند از اعضای هیات رئیسه و مسئولان این دانشگاه در سفر به شهر مقدس قم با حضور در بیت شریف آیت الله العظمی موسوی اردبیلی با این مرجع عالیقدر شیعیان دیدار کرد.

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در این دیدار و پس از شنیدن گزارش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه ها و فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی فرمودند: برکت دانشگاه آزاد اسلامی برای ایران و تمامی دنیا به طور حتم دائمی و مستمر خواهد بود.

ایشان با بیان اینکه چندین بار قصد سفر به تهران و بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی را داشتم ، فرمودند: بیماری و برخی از مشکلات مانع از سفر به تهران در این مدت شد ولی بسیار مشتاق بودم برای بازدید از این دانشگاه و عرض خسته نباشید سفری به تهران داشته باشم که متاسفانه فرصت آن پیش نیامد.

همیشه دعاگوی آیت الله هاشمی رفسنجانی هستم

آیت الله موسوی اردبیلی با بیان اینکه همیشه دعاگوی آیت الله هاشمی رفسنجانی هستم، تصریح کردند: اگر چه اسامی ما نیز در لیست اعضای هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شده است ولی بار اصلی این کار بزرگ بر دوش ایت الله هاشمی رفسنجانی بود و مابقی افراد تنها اسمشان در در این لیست قرار گرفته بود و به این دلیل بنده همیشه دعاگوی این بزرگوار هستم.


عضو هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تجربیات دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های مختلف اظهار داشتند: امیدوارم با تعامل بیشتر و سازنده تر دانشگاه مفید نیز بتواند از تجربیات دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف بهره ببرد.

شایان ذکر است در پایان این دیدار حجت الاسلام عباسی فرد از طرف دکتر میرزاده برای انجام تشریفات مقدماتی تهیه پیش نویس تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه مفید معرفی شد.
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : شنبه 8 آذر 1393