تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - برگزاری پنجمین جلسه هیات امنای استان آذربایجان غربی
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :



پنجمین جلسه هیات امنای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با حضور نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه در هیات امنا های استان های آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد.

در این جلسه دکتر رسول خدابخش نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه کلیاتی را در خصوص فلسفه وجودی، سیاست ها، وظایف و اختیارات هیات امناء در دانشگاه آزاد اسلامی و کمیسیون ها و کمیته های آن برای اعضای جدید هیات امنای استان آذربایجان غربی بیان نمود. وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تلاش و جدیت هرجه بیشتر در جهت توسعه کیفی دانشگاه بر لزوم اهتمام واحد های دانشگاهی در جذب و استخدام اعضای هیات علمی گفت: با توجه به افزوده شدن رشته های تحصیلی جدید در مقاطع مختلف بالاخص در بخش تحصیلات تکمیلی، لازم است واحد های دانشگاهی اهتمام ویژه ای به بحث جذب و استخدام اعضای هیات علمی و تامین اعضای هیات علمی این رشته ها داشته باشند.

 دکتر عزیز جوانپور هروی دبیر هیات امنای استان و رئیس واحد ارومیه نیز طی سخنانی توضیحاتی اجمالی در خصوص دستورات پنجمین جلسه و اسناد و مستندات مربوط به آن ها ارائه نمود.

در این جلسه مجوز های لازم جهت فروش برخی املاک و خرید اماکن و ساختمان های مورد نیاز مراکز پیرانشهر و قره ضیاءالدین صادر و با عقد تفاهم نامه واحد مهاباد با شهرداری این شهرستان جهت طراحی اطراف رودخانه مهاباد در قالب طرح دانش بنیان موافقت شد.

همچنین مجوز شروع عملیات اجرایی احداث ساختمان رفاهی - خدماتی واحد ارومیه که جزو پروژه های برنامه ریزی شده برای فاز دوم طرح جامع مجتمع شماره 3 دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه است موافقت شد.




:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : یکشنبه 23 آذر 1393