تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - برگزاری کارگاه فرایند حسابداری و تهیه صورت های مالی در واحد ارومیه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


کارگاه فرایند حسابداری و تهیه صورت های مالی با مشارکت دانشگاه علمی- کاربردی و امور مالیاتی، سازمان مدیریت صنعتی ارومیه و با مشارکت تمامی دانشگاه های ارومیه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد.

در این کارگاه که در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی شهید مهدی باکری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه ترتیب یافت ، فرید برواری عضو هیات علمی گروه حسابداری و رئیس دفتر  ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه و دبیر اجرایی این کارگاه در آیین افتتاحیه این کارگاه یکروزه، مواردی را در خصوص این کارگاه و اهداف و برنامه های آن ارائه نمود.

دکتر علیرضا نجف پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در این مراسم طی سخنانی گفت:  تقدیر و تشکر می کنم از بانیان و برنامه ریزان این کارگاه آموزشی – علمی فرایند حسابداری و تهیه صورت های مالی  که این فرصت را ایجاد نموده اند تا دانشجویان و علاقمندان این رشته پرسابقه و پر طرفدار که از آن به عنوان زبان مشترک تجارت در جهان یاد می شود و همه مجموعه های اداری ، اقتصادی  و غیر اقتصادی اعم از دولتی و غیر دولتی، به نوعی با آن سرو کار دارند، در کنار اساتید و متخصصان برجسته این علم گرد هم آمده اند وضمن تعلیم و بازآموزی و افزایش اندوخته های خود در زمینه حسابداری،  به بحث و بررسی آخرین دستاورد های آن بپردازند.

وی افزود: امیدوارم خروجی این کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان محترم به خصوص علاقه مندان و دانشجویان این رشته بسیار پربار ، مفید و پرفایده باشد .

در ادامه دکتر فرقان دوست حقیقی از اساتید واحد تهران مرکزی ضمن طرح تئوری های حسابداری ، آموزش های لازم را در خصوص نحوه تهیه صورت های مالی ارائه دادند.

سپس مزرعه لی رئیس در آمدهای مالیاتی استان در خصوص موارد مالیاتی مرتبط با تهیه صورت های مالی به ایراد سخنرانی پرداخت.

 سخنران دیگر این برنامه، یگانه مدیر گروه حسابداری آموزشکده سما بود که به صورت عملی نحوه تهیه صورت های مالی را با ارائه ثبت های فرضی مبتنی بر مدارک مثبته واقعی ارائه داد.

در پایان ، مربی آموزشی شرکت همکاران سیستم از تهران و مدیر عامل شرکت همکاران سیستم از تبریز ضمن ارائه نرم افزار مالی شرکت، مرحله به مرحله کدینگ حساب ها، سند حسابداری، دفاتر و تهیه صورت های مالی در نرم افزار را ارائه دادند.
:: مرتبط با: اخبار پژوهشی , اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : یکشنبه 26 آذر 1391