تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ۷ بهمن ماه تمدید شد.
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های دوره های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون  دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه هفتم بهمن ماه خبر داد.

ناصر اقبالی، با اعلام این خبر افزود: داوطلبان می توانند در فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت نام خود در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا شنبه مورخ هفتم بهمن ماه سال جاری با ورود به سایت www.azmoon.org  اقدام کنند.

اقبالی در ادامه خاطرنشان کرد: پذیرش در این مرحله براساس معدل کتبی داوطلبان خواهد بود و هیچ آزمونی در 5000 رشته/محل های اعلام شده بدون آزمون برگزار نخواهد شد و برای سایر رشته/محل های باقی مانده متقاضیان باید در آزمون سازمان سنجش شرکت نمایند.

رئیس مرکز آزمون درخصوص مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون آزمون تأکید کرد: داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای ثبت نام الزامی است؛ و داوطلبانی که موفق شوند تا 30 بهمن گواهی پیش دانشگاهی خود را دریافت کنند، ادامه تحصیل شان بلامانع خواهد بود.

اقبالی در ادامه خاطرنشان کرد: هر داوطلب می تواند 4 رشته از یک مجموعه انتخاب کند و انتخابهای مجدد از سایر مجموعه ها نیز بلامانع است. لذا با این روش هر داوطلب امکان انتخاب های فراوانی را دارد که ورود به دانشگاه را برای او تسهیل می کند.

رئیس مرکز آزمون گفت: نتایج پذیرش بدون آزمون بهمن اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند در همین نیم سال تحصیلی (بهمن ماه) در واحدهای دانشگاهی موردنظر ادامه تحصیل دهند. اقبالی توصیه کرد: با توجه به اینکه این زمان اعلام شده، دیگر قابل تمدید نیست، از داوطلبان خواست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی گفت: اگر در مراحل ثبت نام با مشکل یا ابهامی مواجه شدند می توانند بدون حضور در مرکز آزمون و صرفاً با ورود به سایت های www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح و یا از طریق porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

ناصر اقبالی همچنین در خصوص ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون به خبرنگار آنا،گفت: داوطلبان می توانند تا ساعت 24:00 روز شنبه هفتم بهمن ماه به سایت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون در ادامه افزود: فارغ التحصیلان مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته می توانند در این مرحله ثبت نام کنند. همچنین دانشجویان مقطع کاردانی که تا 30 بهمن ماه فارغ التحصیل می شوند، ثبت نام شان بلامانع است.

اقبالی در ادامه خاطرنشان کرد: هـر داوطلب مجاز است در یک رشته امتحانی حداکثر 4 واحد دانشگاهی را به عنوان اولویت های تحصیلی خود اعلام کند.

وی در مورد شیوه ارزشیابی گفت: در دوره بدون آزمون، معدل کتبی فوق دیپلم داوطلبان ملاک است و براساس آن پذیرش صورت می گیرد؛ لذا این دسته از متقاضیان باید در سایت، معدل دقیق خود را ثبت کنند.

اقبالی در مورد زمان اعلام نتیجه گفت: نتایج متقاضیان کارشناسی ناپیوسته، 15 بهمن ماه اعلام می شود و این افراد می توانند در همین نیمسال دوم در واحدهای مورد نظر پذیرفته شده، ادامه تحصیل دهند.

وی در پایان به داوطلبان توصیه کرد: قبل از تهیۀ کارت اعتباری، لیست رشته/محل ها را دقیق مطالعه نمایند تا مطمئن شوند که رشته مورد درخواست شان جزء موارد بدون آزمون است. در غیر موارد ذکرشده درآینده برای معدود رشتۀ باقی مانده، آزمونی برگزار خواهد شد که زمان آن متعاقباً اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری آنا
:: مرتبط با: اطلاعیه ها ,
:: لینک های مرتبط: خبرگزاری آنا ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1391