تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  مهلت ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ تا روز شنبه ۲۸ بهمن ۹۱ تمدید شد.

ناصر اقبالی در گفت‌و‌"گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال 92 تا روز شنبه 28 بهمن 91، اظهار داشت: داوطلبانی که تاکنون به هر دلیلی نتوانسته‌اند ثبت نام کنند، می‌توانند در آزمون ارشد ثبت نام کنند و این فرصت تا شنبه مورخ 28 بهمن ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز آزمون در ادامه گفت: داوطلبان باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و براساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب کنند. متقاضیان باید درنظر داشته باشند که پذیرش صرفاً براساس اولویت نمره کل صورت می گیرد و ثبت یک رشته/محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذیرش ایجاد نخواهد کرد.

وی درخصوص مزیت های دیگر آزمون 92 افزود: داوطلبان می توانند حوزه امتحانی موردنظر خود را در بین 46 حوزه ای که مرکز آزمون در سطح کشور تعیین کرده است، انتخاب کنند. این اقدام به آنها کمک می کند تا در نزدیکترین حوزه به شهر محل زندگی خود آزمون دهند و دچار هزینه های اضافی نشوند.

اقبالی در ادامه درخصوص ممتازین اعلام کرد: این دسته از علاقه مندان نیز می توانند در این فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. نکتۀ مهم در مورد ممتازین اینست که رعایت شرط تجانس الزامی است، در حالیکه برای متقاضیان با آزمون (غیر ممتازین) امکان انتخاب رشته غیرمتجانس وجود دارد.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد افزود: زمان برگزاری آزمون در 9، 10 و 11 خردادماه و اعلام نتایج در شهریورماه سال 92 است.

اقبالی در پایان توصیه کرد: اگر داوطلبان با سؤالاتی در زمینه های مختلف مواجه شدند، می توانند به آدرس اینترنتی porsesh@azmoon.net سؤال خود را ایمیل یا به سایت های www.azmoon.org  و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به سؤالات آنها پاسخ دهند.
:: مرتبط با: اخبار دانشگاه , اطلاعیه ها ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1391