تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به مناسبت 22 بهمن ماه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به مناسبت فرارسیدن یوم ا... بیست و دوم بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

یوم ا... 22بهمن سال روز یکی از بهترین پیروزی های حق  علیه  باطل در طول تاریخ است که تشعشع آن موجب بیداری امت اسلامی در سراسر منطقه گردیده وتبدیل به الگوهای عملی وعینی تحقق آرمان های اسلام ناب شده است.این روز پرافتخار یادمان حماسه پیروزی، روز استحكام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام (ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است كه در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشاركت داشته‌اند. حماسه ای که در این روز بزرگ رقم خورد، یادآور تولد حماسه‌ای است که برگرفته از قیام سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) در ستیز با ظلمات و انتشار نور در عالم و آدم بوده است. استمرار اهداف و آرمان های حضرت امام (ره) در سایه تبعیت جدی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، رشد و تعالی همه جانبه را موجب گشته و با فضل الهی متضمن حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد بود.

حضور هوشمندانه و مقتدرانه ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم یوم‌ا... 22 بهمن، همچون همیشه محاسبات و توطئه چینی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را خنثی کرده و صف‌آرایی آنان را در مقابل نظام با صلابت جمهوری اسلامی برهم خواهد زد.

جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه اعم از مسوولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان ، ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و حضور منسجم و پرشور خود در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن همگام و همصدا با سایر اقشار مردم شریف و قدرشناس شهرستان ارومیه ، همه اقشار علمی و دانشگاهی را به حضور عالمانه و آگاهانه در صحنه، فرا خوانده و به وفاداری خود به منویات اسلام عزیز و آرمان های انقلاب اسلامی، حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری تاکید می ورزد.

 

                                                                                                  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه
:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1391