تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


با حضور مدیران و مسئولان استانی و دانشگاهی مراسم تودیع و معارفه

روسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی شهید  مهدی باکری این دانشگاه برگزار شد و دکتر سهراب رسولی طی حکمی از طرف دکتر فرهاد دانشجو  ریاست  محترم دانشگاه آزاد اسلامی، با حفظ سمت رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی، به عنوان رئیس  جدید واحد ارومیه معرفی و از زحماتدکتر علیرضا نجف پور رئیس سابق این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که حجت الاسلام حسنی امام جمعه ارومیه و جمعی از روحانیون، مدیران کل ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین دانشگاهی، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه حضور داشتند، حجت الاسلام کیومرزی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان طی سخنانی با اشاره به فعالیت ها و اقدامات انجام شده، از زحمات دکتر علیرضا نجف پور قدردانی نموده و برای دکتر سهراب رسولی در مسئولیت جدیدشان آرزوی توفیق و سربلندی نمودند. دکتر نجف پور نیز طی سخنانی ضمن تبریک انتصاب دکتر رسولی به این سمت، با اشاره به کلیاتی از اقدامات انجام شده در دوران مسئولیت خود برای ریاست جدید واحد آرزوی موفقیت نمود.

دکتر رسولی ریاست منطقه 2 دانشگاه و رئیس جدید واحد ارومیه نیز با ایراد سخنرانی از این مراسم به عنوان مراسم تقدیر و تجلیل از زحمات و خدمات دکتر نجف پور یاد نموده و از ایشان تقدیر و تشکر نمودند. وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح اهم برنامه های خود پرداخته و ضمن قدردانی از حسن اعتماد مسئولین دانشگاه و دکتر فرهاد دانشجو به وی مبنای برنامه ها و سیاست های کاری خود را بعد از توکل به خداوند متعال بر قانونمداری و شفافسازی اعلام نمودند.

دکتر رسولی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده طی 2 ماه گذشته در منطقه ابراز داشت: طی دو ماه گذشته اقداماتی در خصوص منفک سازی و مستقل سازی استان های اردبیل و زنجان از منطقه 2 انجام گرفته  و پیش بینی می شود تا شهریور یا آبان سال جاری سه کمیته باقیمانده نیز از این منطقه منفک و مستقل خواهند شد و استان آذربایجان غربی به عنوان منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی به فعالیت های علمی و آموزشی خود ادامه  خواهد داد و طبق بخشنامه های شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان مرکزی، منطقه 2 که در واقع همان استان اذرایجان غربی به مرکزیت ارومیه است، برنامه و سیاست استانی شدن مناطق را همانطوری که در اکثر مناطق و استان های کشور به انجام رسیده است، اعمال خواهد کرد.

وی افزود:طی دو ماه گذشته اغلب کمیته های اصلی و مهم منطقه  مخصوصا کمیته های فرهنگی به خاطر اهمیت آن در ارتقاء اعضای هیات علمی به طور منظم تشکیل شده است.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر لزوم توسعه دانشگاه در تمامی ابعاد علی الخصوص در زمینه ایجاد و تاسیس رشته های تحصیلی جدید علی الخصوص در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی گفت: با توجه به شرایط موجود چاره ای جز افزایش رشته های تحصیلی مخصوصا تحصیلات تکمیلی نداریم و این امر مستلزم تلاش و همت شبانه روزی و اجماع، همکاری و همدلی همگان به ویژه مدیران محترم گروه های آموزشی است.

در پایان مراسم احکام ارسالی از سوی دکتر فرهاد دانشجو ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی به آقایان دکتر نجف پور و دکتر رسولی، پس از قرائت، توسط حجت الاسلام حسنی نماینده ولی محترم فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در استان آذربایجان غربی تقدیم گردید. زیارت مزار شهدای گمنام دانشگاه و تجدید میثاق با آرمان های بلند شهدا پایان بخش مراسم و آغازگر شروع فعالیت رئیس جدید این دانشگاه بود.
:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : سه شنبه 1 مرداد 1392