تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته در پنجشنبه آینده/توزیع کارت از ۲۱ مردادماه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون کاردانی
به کارشناسی ناپیوسته ۹۲ در روز پنج شنبه ۲۴ مرداد ماه، گفت:
کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۱ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش
قرار می‌گیرد. حسین توکلی با بیان اینکه در این آزمون 281 هزار و 515 نفر ثبت‌نام کرده‌اند، اظهارکرد:‌ از این تعداد 118 هزار و 69 نفر معادل 41.94 درصد داوطلبان زن و 163 هزار و 446 نفر معادل 58.06 درصد مرد هستند.

وی افزود: این آزمون در هفت گروه آموزشی و 74 کدرشته امتحانی در صبح و بعد ازظهر پنج شنبه 24 مردادماه در 143 شهرستان کشور برگزار می‌شود.

توکلی با اشاره به آزمون‌ صبح روز پنج‌شنبه 24 مرداد ماه، گفت: آزمون داوطلبان 20 کد رشته امتحانی شامل 18 کد رشته فنی و مهندسی و دو کد رشته علوم پایه در صبح روز پنج‌شنبه و آزمون 54 کد رشته امتحانی دیگر شامل 18 کد رشته امتحانی علوم انسانی، هفت کد رشته هنر، 15 کد رشته کشاورزی، 12 کد رشته آموزش پزشکی و دو کد رشته دامپزشکی در بعد از ظهر روز پنج شنبه در حوزه‌های مربوطه برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: کارت شرکت در آزمون داوطلبان در روزهای 21 تا 23 مردادماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، بنابراین کلیه داوطلبان باید با ورود به سایت سازمان و وارد کردن اطلاعات خود نسبت به مشاهده و پرینت کارت خود اقدام کنند.

توکلی با تاکید بر اینکه برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است، اظهارکرد: همچنین درهای ورودی جلسه امتحانی برای صبح راس ساعت هفت و بعد ازظهر راس ساعت 14:30 بسته خواهد شد و شروع فرایند برگزاری آزمون صبح از ساعت 7:30 و آزمون بعد ازظهر از ساعت 15 است و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی ممانعت به عمل می‌آید.

منبع خبر: خبرگزاری آنا
:: مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : سه شنبه 15 مرداد 1392