تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - همکاری دو جانبه دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری کلان شهر ارومیه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


محمد حضرت پور شهردار کلان شهر ارومیه به همراه پرویز جلیلی رئیس شورای شهر ارومیه ضمن بازدید از مجتمع شماره 3 دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با مسئولین این دانشگاه دیدار  و گفتگو کرد.

در این جلسه که در دفتر حوزه ریاست واحد ارومیه و با حضور رئیس منطقه 2 ، معاون عمرانی و مدیر امور دانشجویی واحد ترتیب یافته بود، طرفین بر  لزوم گسترش همکاری های فیمابین تاکید کردند.

دکتر سهراب رسولی رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد ارومیه، از آمادگی کامل دانشگاه در خصوص همکاری های دوجانبه علمی، پژوهشی، فرهنگی و عمران شهری خبر داد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با داشتن رشته های متنوع عمران و معماری در گرایش های مختلف از کاردانی تا کارشناسی ارشد از پتانسیل بالقوه بسیار توانمندی جهت هرگونه همکاری با نهاد ها و ارگان های دولتی برخوردار است.

وی با اشاره به رسالت و سیاست اصلی دانشگاه مبنی بر توسعه و تولید علم و فرهنگ، آمیخته شدن آن با عمل و تجربه را بسیار مهم و سازنده برشمرد و براثرات متبت تعامل و همکاری این دو نهاد تاثیرگذار در توسعه پایدار جامعه در زمینه های اجتماعی، فرهنگی ، عمرانی و ... تاکید کرد.

دکتر محمد باقر عفتی داریانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه های فنی و عمرانی در واحد ارومیه، برنامه های آتی دانشگاه در این زمینه را تشریح نموده و خواستار همکاری هرچه بیشتر شهرداری و شورای شهر ارومیه با دانشگاه شد.

در ادامه جلسه محمد حضرت پور شهردار کلان شهر ارومیه فعالیت ها و طرح های عمرانی و ساختمانی واحد ارومیه را بسیار چشمگیر و در خور تحسین برشمرده و از آمادگی کامل شهرداری در راستای  همکاری های دوجانبه و توسعه و تبادل دانش فنی و تخصص و مهارت بین دانشگاه و شهرداری خبر داد.

در پایان جلسه طرفین در خصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری های دوجانبه به توافق رسیدند و مقرر گردید بر اساس آن ضمن انجام مبادلات علمی و عملی، زمینه حضور دانشجویان رشته های فنی و عمرانی واحد ارومیه جهت گذراندن دوره های کار آموزی و مهارت آموزی در محل پروژه ها وکارگاه های مختلف شهرداری، شورای شهر و نهاد های تابعه فراهم آید.  
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1392