تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - سخنرانی دکتر سهراب رسولی در طرح ضیافت اندیشه اساتید
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی:

ضیافت اندیشه فضایی صمیمانه و موشکافانه برای اساتید جهت بحث و تبادل افکار فراهم کرده است.

رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی  با حضور در جمع اساتید شرکت کننده در پنجمین دوره طرح ضیافت اندیشه استان ضمن تقدیر و تشکر از برنامه ریزان و طراحان این برنامه گفت:  برنامه های اسلامی – سیاسی مانند طرح ضیافت اندیشه موجبات گردآمدن اعضای محترم هیات علمی دانشگاه های مختلف در محیط ‌های مقدس و معنوی، در فضایی پرطراوت و سرشار از شادابی، خودسازی و تهذیب نفس می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه، دکتر سهراب رسولی افزود:  به اعتقاد من  ضیافت اندیشه یک فضای دلنشین و معنوی است که اساتید فرصت مناسبی پیدا می کنند تا ضمن کسب هرچه بیشتر معارف اسلامی – قرآنی و سیاسی و آشنایی با فضای نظام سیاسی و اسلامی و نگاه عمیق به جریانات فكری و فرهنگی به بیان دیدگاه‌های خود در این خصوص پرداخته و در یک محیط باز و آزاد به بحث و تبادل نظر پیرامون این مباحث بپردازند.

رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: با توجه به اهمیت و جایگاه اساتید در تربیت دانشجویان و جوانان مؤمن و متخصص و كارآمد در تحقق ایده دانشگاه اسلامی و نیل به اهداف سند چشم‌انداز توسعه، طرح دانش‌افزایی و توانمندسازی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اجرا می‌گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ارتقاء مستمر علمی، معرفتی، فرهنگی و مهارتی اساتید در راستای پاسخگویی به نیازها و اولویت‌های آموزشی، پژوهشی و تربیتی جامعه و تقویت روحیه خودباوری در قالب طرح های مختلف دانش افزایی و معرفت افزایی و ... از اهداف اصلی این طرح است.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد ارومیه در پایان افزود: تلاش ما و دست اندرکاران برگزاری این طرح این است تا فضایی صمیمانه و موشكافانه برای اساتید فراهم شود تا در كنار یكدیگر به بحث و تبادل افكار بپردازند و از نقطه نظرات اساتید حاضر نیز در زمینه بحث‌های مختلف استفاده نموده و بر اندوخته های علمی و دینی خود بیافزایند.

گفتنی است، در این دوره که به مدت 8 روز در دو نوبت صبح و عصر به میزبانی واحد ارومیه و با حضور 60 نفر از اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه 2 ( استان آذربایجان غربی) برگزار می شود شرکت کنندگان در محضر اساتید مجرب و برجسته با مباحثی چون اندیشه سیاسی، مهدویت و امامت، معنویت های بدون دین و اسلام ستیزی در رسانه های غربی آشنا می شوند.




نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : جمعه 1 شهریور 1392