تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - اساتید دانشگاهها باید نسبت به مبانی دینی اطلاعات كافی داشته باشند
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


حجت السلام حیدر عباسی گفت: در این دوره از طرح ضیافت اندیشه اساتید بیشتر به مباحثی پرداخته می شود كه در طی سال ممكن است اساتید به دلیل كثرت كاری نتوانند در راستای ارتقاء سطح دانش فرهنگی و دینی خود این اطلاعات را كسب كنند.

وی افزود: برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید می تواند گامی در راستای حركت به سمت دانشگاه اسلامی باشد و مهم‌ترین هدف از برگزاری این نوع طرح‌ها آشنایی اساتید با افكار علمی، فرهنگی و دینی یكدیگر است.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد آذربایجان غربی محورهای اصلی این دوره از طرح را رعایت بخشنامه های ابلاغی و تدارك برنامه های جانبی بر اساس زمان و مكان مورد نیاز عنوان كرد.

حجت السلام عباسی با اشاره به اینكه برگزاری این گونه طرح ها حركت مهمی در جامعه دانشگاهی كشور محسوب می شود اظهار داشت: چنانچه درچشم انداز علمی و فرهنگی كشور نیاز به تغییر و تحولاتی مخصوصا در راستای اسلامی شدن دانشگاهها و علوم دانشگاهی باشد باید تدابیری اتخاذ شود که تعداد برگزاری این دوره ها در طی سال افزایش یابد.

وی با بیان اینكه اساتید و متون درسی نقش اساسی در اسلامی شدن دانشگاه دارند تصریح كرد: آشنایی اساتید با مبانی دینی و اسلامی کمک خواهد کرد تا اساتید در تربیت نسل فرهیخته و جوان جامعه موفقیت بیشتری داشته باشند.
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : شنبه 2 شهریور 1392