تبلیغات

قالب وبلاگ

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه - با حضور نمایندگان دفتر مرکزی: مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی معرفی شد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


آیین معارفه مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در واحد ارومیه برگزار و جواد پورزمان به عنوان رابط دفتر مرکزی و مدیر گزینش استان آذربایجان غربی منصوب شد.

با حضور رئیس منطقه 2، نمایندگان دفتر مرکزی گزینش، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، مسئولین گزینش واحدها و روسای مراکز، همچنین اعضای هیات رئیسه واحد ارومیه مراسم معارفه مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان در سالن جلسات این واحد برگزار و جواد پورزمان مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به عنوان رابط دفتر مرکزی و مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی معرفی شد.

دکتر سهراب رسولی رئیس منطقه 2دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد ارومیه، طی سخنانی ضمن آرزوی توفیق برای مدیر گزینش استان برلزوم هماهنگی وی با دفتر مرکزی گزینش در انجام امور گزینشی تاکید کرد.

وی استانی شدن گزینش دانشگاه بر اساس اشل جدید ترسیم شده از طرف سازمان مرکزی را بسیار مفید و مثبت ارزیابی کرد و این  اقددام را موجب تسهیل بیشتر امور و سرعت و دقت هرچه بیشتر کارها عنوان کرد.

غلامرضا کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی نیز در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخته وبا ذکر روایاتی بر اهمیت دقت دراموربا توکل و استعانت از خداوند متعال، مخصوصا درمسئولیت های سنگینی مثل   امور گزینشی به دلیل حساسیت خاص آن تاکید کرد و انتخاب جواد پورزمان به این مسئولیت را با توجه به شناخت قبلی از وی، بجا و شایسته بیان کرد وازاین مسئولیت ها  به عنوان امانت و نعمت از جانب خداوند یاد کرد.

وی در بخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به سیاست و تاکید دکتر رسولی رئیس منطقه 2 مبنی بر قانونمندی و شفافیت در کارها از آن به عنوان خط قرمز و چاچوب در تمامی مسئولیت ها به ویژه امور گزینشی نام برد.    

در ادامه مراسم نماینده مدیر کل دفتر مرکزی گزینش نیز طی سخنانی گفت: با معرفی مدیر گزینش استان آذربایجان غربی چهاردهمین معارفه مدیران گزینش استانی دانشگاه آزاد اسلامی رقم می خورد.

گودرزی در توضیح لوازم و خصائص یک مدیر گزینش موفق با اشاره به فرمایشات امیر المومنین(ع) گفت: گوش دادن با حوصله و توضیح با متانت و حوصله و شکیبایی به خرج دادن در امور از لوازم اصلی گزینش است که هرچه بیشتر این موارد رعایت شود، پیشرفت در پیشبرد اهداف و فرآیند های گزینشی بهتر خواهد بود، وی افزود: از لوازم دیگر گزینش جلوگیری از افراط و تفریط در انجام امور گزینشی است.

نماینده دفتر مرکزی گزینش در بخش دیگری از سخنان خود محیط گزینش و شرایط فراهم شده در آن را بستر واسباب مناسبی برای رسیدن به کمال دانست و گفت: یا کار کردن در گزینش محیطی فراهم می شود تا قرد بتواند حرکت در مسیر کمال را راحت تر و کوتاهتر طی کند و در این راه اسباب خیر و ثواب فراوانی را برای خود بدست آورد.

جعفری نماینده دیگر دفتر مرکزی گزینش نیز ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیر گزینش استان سخنانی را با محوریت اسلامی شدن دانشگاه ها بیان نمود.

گفتنی است، جواد پورزمان قبلا رئیس  اداره گزینش واحد ارومیه و عضو کارگروه تایید صلاحیت های عمومی دفتر جذب هیات علمی استان بود که بنا به پیشنهاد رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی از سوی مدیر کل دفتر مرکزی گزینش به این سمت منصوب شد.
نویسنده : سعید فهیمی
تاریخ : پنجشنبه 7 شهریور 1392